GP DENIM Firma Handlowa Piotr Gaweł
Tel. (12) 342 94 46
Kom. 601 648 250
Email: kontakt@gpdenim.pl
ul. Krzywda 1, 30-710 Kraków
woj. małopolskie
NIP: 6792856925

Dostawa kurierem:

przelew 20zł
pobranie 25zł
Wysyłka gratis
(zakupy powyżej 1000zł netto)


Szybki kontakt

tel. (12) 3429446, 601 648 250 
email: kontakt@gpdenim.pl


Płatności:

ING: 48 1050 1445 1000 0090 6331 3200

Regulamin sklepu GP-DENIM

1. Właścicielem Platformy internetowej hurtowniaodziezowa.com jest:
GPDENIM
Firma Handlowa Piotr Gaweł
30-710 Kraków
Ul. Krzywda 1
NIP: 6792856925  REGON: 120054862

2. Warunkiem dokonania zakupów w hurtowni jest akceptacja postanowień niniejszego regulaminu.

3. Hurtownia zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu.

4. Wszystkie Ceny produktów podane na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich netto (nie zawierają podatku VAT).

5. Każda transakcja potwierdzana jest fakturą VAT.

6. Płatność za zamówiony towar może nastąpić (przelewem) na konto, lub za (pobraniem).

7. Wartość minimalnego zamówienia to 200zł netto.

8. Zamówienia są realizowane na terenie Polski oraz w państwach Unii Europejskiej. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Telefonicznie hurtownia czynna jest 7 dni  w tygodniu, w godzinach 7.00 – 18.00.

9. Hurtownia zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen produktów znajdujących się w ofercie, jak i do wprowadzania nowych i wycofywania dotychczas oferowanych produktów.

10. Hurtownia zastrzega sobie możliwość potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub danych użytkownika, telefonicznie lub drogą mailową. Brak potwierdzenia przyjęcia drogą mailową zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

11. Hurtownia zastrzega sobie prawo odmowy lub anulowania realizacji zamówienia złożonego przez odbiorcę, który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru, nieterminowo regulował należności za zamówiony towar lub w sytuacji, gdy autentyczność zamówienia budzi uzasadnioną wątpliwość, bądź gdy zabraknie danego produktu.

12. Hurtownia nie bierze odpowiedzialności za braki magazynowe w asortymencie (ich dostępność jest sprawdzana w momencie złożenia zamówienia przez klienta) Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braków magazynowych, klient jest niezwłocznie informowany o etapie realizacji zamówienia.

13. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało zapłacone (płatność przelewem).   W przypadku płatności za pobraniem w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

14. Minimalny czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. Należy także doliczyć czas dostawy realizowanej przez firmę kurierską (do 3 dni roboczych). W wypadku zamówień nietypowych albo zamówień obejmujących towary czasowo niedostępne w magazynie, czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim wypadku Klienci będą informowani za pomocą poczty elektronicznej.

15. Platforma nie przyjmuje bezpodstawnych zwrotów towaru.

16. Hurtownia pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, z którą Klient może zapoznać się w każdej chwili na stronie Dostawa. Koszt przesyłki wliczony jest również w kwotę do zapłaty.

17. Platforma nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmę kurierską. Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie umożliwi dochodzenie odszkodowania od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze w innym przypadku wszelkie reklamacje związane z brakiem, lub uszkodzeniem towaru będą traktowane jako bezpodstawne.

18. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie hurtowni (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody platformy.

19. Dla wszelkich sporów, których nie uda się rozwiązać polubownie właściwy jest sąd powszechny dla siedziby sprzedawcy.

Copyright © www.GPDENIM.pl